Tarieven
Entree Thermae 2000
Het entreetarief is afhankelijk van het moment waarop u bij Thermae 2000 arriveert. Om gasten te spreiden bij in- en uitcheck werken we daarom met 3 categorieën met bijbehorende tarifering. Bij de reservering wordt automatisch het juiste tarief geboekt.
Tijdslot | Tarief | |
Max. 4 uur |
€ €€ €€€ |
29,50 33,50 37,50 |
Dagentree |
€ €€ €€€ |
39,50 43,50 47,50 |
Nieuw! 65+ aanbieding
Wanneer u Thermae 2000 als 65+-er bezoekt, krijgt u bij de receptie op vertoon van uw identiteitskaart of paspoort, een gratis kop koffie/thee met een heerlijk stuk Limburgse vlaai. Dit is alleen geldig indien u een online een dagentree heeft gekocht. Dit niet van toepassing op een 4-uurs entree.
Arrangementen
Liever een entree i.c.m. een behandeling, massage, lunch of diner boeken? Bekijk onze dagarrangementen hier >
Of gaat u voor een complete wellnessovernachting ín de Cauberg? Ga naar onze hotelarrangementen >
Supplementen
Huur badjas - € 12,95
Huur badlaken - € 9,95
Badpakket (huur badjas / badlaken) - € 19,95
Slippers te koop - € 12,95 per paar
Huur Saunapakket* € 24,95- (badjas + 2 handdoeken)
Het saunapakket is een nieuw product. Ideaal voor sauna-gangers. 1 handdoek om te gebruiken in de sauna en een andere handdoek om het lichaam mee af te drogen.