Overnachting incl. twee dagen wellness
Kies uw gewenste datum
- Badkledingdag
- Badkledingweekend (vrijdagavond v.a. 17.00 uur)
- Naaktdag
- Naaktweekend (vrijdagavond v.a. 17.00 uur)
- Mixdag
*Prijs in kalender zijn per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer
Welkom in het toevluchtsoord van rust en ontspanning. Stap binnen in Thermae 2000, het wellnesshotel in Zuid-Limburg dat je meeneemt op een reis van luxueuze verwennerij en herstel.
In het hart van het schilderachtige Valkenburg aan de Geul, omringd door weelderige groene heuvels en de rustgevende aanwezigheid van de Geul-rivier, ontvouwt zich een oase van sereniteit. Thermae 2000, een naam die synoniem staat voor wellness van wereldklasse, verwelkomt je met open armen.
Bij een standaard hotelovernachting in ons wellness hotel zit inbegrepen:
- Overnachting in wellness hotel bovenop de Cauberg met uitzicht op het mooie Limburgse landschap
- Uitgebreid ontbijtbuffet (in uw badjas)
- Twee volledige dagen toegang tot alle wellnessfaciliteiten
- Gratis deelname aan belevenisprogramma met o.a. opgietingen, floaten en aquafit
- Badpakket bestaande uit slippers, badjas en handdoeken inbegrepen
Voorwaarden
De prijzen zijn exclusief verblijfsheffing van €5,99 per persoon per nacht en parkeerkosten van €15,- per voertuig per nacht
Badkleding of ongekleed?
Bij Thermae 2000 kennen we dagen mét badkleding, zonder badkleding en mixdagen. Bekijk hier de kalender en uitleg van badkleding- en ongeklede dagen.
Kamers & Reserveren
De getoonde vanaf prijs is o.b.v. een standaard 2-persoonskamer. Tijdens uw reservering kunt u (tegen een meerprijs) tevens kiezen voor een 1-persoonskamer. Wenst u een 3-persoonskamer? Neem dan contact met ons op.
Neem contact met ons op via dit contactformulier voor vragen, opmerkingen en suggesties. Wij geven u zo spoedig mogelijk antwoord.